skip to Main Content
0555 804 2871 0216 337 0212

Universium İstanbul

İstanbul ofisimizin temel görevi Türkiye’den müşterilerimize müşteri hizmetleri servisi sunmaktır.

Universium Sofya

Sofya ofisimizin temel görevi Türkiye’den müşterilerimize Bulgaristan’da kurumsal ve yatırım danışmanlığı servisleri sunmaktır.

Universium Londra

Londra ofisimizin temel görevi Türkiye’den müşterilerimize İngiltere’de kurumsal ve yatırım danışmanlığı servisleri sunmaktır.

Universium Kurumsal Danışmanlık

“Yapacaksan en iyisini yap” sözünü kendine ilke edinen Universium Kurumsal olarak uzun yıllardan beri süre gelen Avrupa ticari hayatımızda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Buna göre; Avrupa’da şirketleşme, şube & temsilcilik açılışları ve oturum işlemlerinde sizlere anahtar teslim ve uzman eli değmiş çözümler sunuyoruz.

Universium Eğitim Danışmanlık

Universium Eğitim Danışmanlığı Türkiye’de istediği bölümü kazanamamış ya da yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere Bulgaristan alternatifini ilk olarak sunan firmalardan biridir. Bulgaristan’da; sözleşmeli olarak belirli bir disiplin dâhilinde çalışmalar yürüttüğü, devlet ve özel üniversitelerinin sayısını her geçen gün arttıran şirketimiz, bugün tam Bulgaristanın en prestijli üniversiteleri ile işbirliği içinde olarak daha çok gencimizin geleceğini garantiye alma şansını yaratabilmek için Türkiye’den öğrenci transferi gerçekleştirmektedir.

Universium olarak; Bulgaristan’ın en köklü Türk firmalarından biri olan UNİVERSİUM BG ile yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sayesinde, bugüne kadar Bulgaristan’a gönderdiğimiz öğrenci ve velilerimizin memnuniyeti gözle görünür şekildedir. UNİVERSİUM BG; şirketimiz Sofya şehrin’in merkezinde ofisi bulunan, bu zamana kadar еn başarılı danışmanlık şirketler arasında ilk olan, yaklaşık 30 ayrı üniversite rektörlüğünce öğrenci aktarımı konusunda yetkili kabul edilen şirket ortağımızdır.

Universium ve UNİVERSİUM BG şirketlerimiz bir araya gelerek, Bulgaristan’da daha önce hiç yapılmamış, öğrencilerimize yönelik sağlam ve güvenli bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Burada önemli olan öğrencinin okula yerleştirilmesinden çok, öğrencinin eğitim aldığı süreçte okul devamsızlığı, ders problemleri, olası yurt problemleri ya da arkadaş sıkıntılarını ebeveynler ile paylaşarak ortak bir çözüm bulma yoluna gidilmesidir. Bu sebeple danışmanlık şirketi seçerken mutlaka daha öncesinden size öncelikli olarak velilerinin, daha sonrada öğrencilerinin referanslarını vermelerini isteyiniz.

UNİVERSİUM BG şirketimiz ile ortak yürüttüğümüz Bulgaristan Üniversiteleri projemizde hedefimiz Bulgaristan Üniversitelerinin tek yetkili kayıt merkezi haline gelmektir. Bunun için gerekli tüm çalışmaları yürüten şirketlerimiz hedefine emin adımlarla yürümektedir.

Şimdi Ara
×Close search
Ara